• Przyjęcia okolicznościowe
  • Konferencje i szkolenia
  • Restauracja
  • Wesela

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty- skontaktuj się z nami za pomocą formularza

 

więcej >>

Oferta dla firm

Zobacz aktualną ofertę dla firm. Zorganizuj profesjonalne szkolenie lub konferencję.

 

więcej >>

Rezerwacja online

W celu dokonania rezerwacji wypełnij formularz na stronie internetowej

 

 

więcej >>

Hotel FENIKS - wyjątkowe miejsce na mapie Gniezna

Hotel FENIKS to trzygwiazdkowy obiekt położony w Gnieźnie - sercu Wielkopolski. Umożliwiamy zarówno wynajem sal konferencyjnych oraz szkoleniowych, jak i pokoi - komfortowych noclegów. Sala bankietowa świetnie sprawdzi się jako miejsce do organizacji przyjęć, w tym także jako sala na wesele. Swoim Gościom, którzy odwiedzają nasz Hotel również spoza Gniezna i pozostałych części Wielkopolski, zapewniamy wszystkie podstawowe udogodnienia w wysokim standardzie. Przytulnie urządzone pokoje, elegancka restauracja wraz z nowocześnie wyposażoną salą konferencyjną są gwarancją dogodnych warunków podczas pobytu Klientów indywidualnych oraz biznesowych.


Odwiedź Gniezno, nocuj w naszym hotelu, zjedz smaczny posiłek w restauracji FENIKS


Kolacja dla dwojga, organizacja przyjęcia lub szkolenia – niezależnie od tego, jaka okoliczność skłania Cię do skorzystania z oferty naszego hotelu w Gnieźnie, zapewniamy, że obiekt w pełni spełni Twoje oczekiwania. To wyjątkowe miejsce charakteryzuje nowoczesny minimalizm połączony z klasycznym stylem. Wnętrza tworzone według tego klucza dają poczucie wykwintności. Wzbogacone o odpowiednie wyposażenie umożliwiają komfortowy wypoczynek w obiekcie o luksusowym standardzie. Dzięki dbaniu o tego rodzaju detale przyjęcia weselne, szkolenia, konferencje oraz bankiety organizują u nas nie tylko mieszkańcy Gniezna, ale również pozostałych rejonów Wielkopolski.


W naszym hotelu w Gnieźnie o komfort Gości dba wykwalifikowany personel


Atutem naszego Hotelu zlokalizowanego w Gnieźnie jest również profesjonalny, dyskretny i życzliwy personel, który z chęcią pomaga w każdej sytuacji, a zainteresowanym atrakcjami pierwszej stolicy Polski wskazuje warte odwiedzenia miejsca. Pracują dla nas wyłącznie wykwalifikowane osoby, które dokładają wszelkich starań, aby umilić pobyt Gości.


Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych propozycji zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz rezerwacji online.

Aktualności

  

Zobacz naszą galerie

Hotel-Feniks na Facebooku
Hotel-Feniks na Facebooku
Hotel-Feniks na Facebooku
Hotel-Feniks na Twitterze
Hotel-Feniks na Twitterze
Hotel-Feniks na Twitterze
Hotel-Feniks na Google Plus
Hotel-Feniks na Google Plus
Hotel-Feniks na Google Plus