• Przyjęcia okolicznościowe
  • Konferencje i szkolenia
  • Restauracja
  • Wesela

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty- skontaktuj się z nami za pomocą formularza

 

więcej >>

Oferta dla firm

Zobacz aktualną ofertę dla firm. Zorganizuj profesjonalne szkolenie lub konferencję.

 

więcej >>

Rezerwacja online

W celu dokonania rezerwacji wypełnij formularz na stronie internetowej

 

 

więcej >>

Hotel FENIKS – wyjątkowe miejsce na mapie Gniezna

Hotel FENIKS to trzygwiazdkowy obiekt położony w Gnieźnie – sercu Wielkopolski. Umożliwiamy zarówno wynajem sal konferencyjnych oraz szkoleniowych, jak i pokoi – komfortowych noclegów. Sala bankietowa świetnie sprawdzi się jako miejsce do organizacji przyjęć, w tym także jako sala na wesele. Swoim Gościom, którzy odwiedzają nasz Hotel również spoza Gniezna i pozostałych części Wielkopolski, zapewniamy wszystkie podstawowe udogodnienia w wysokim standardzie. Przytulnie urządzone pokoje, elegancka restauracja wraz z nowocześnie wyposażoną salą konferencyjną są gwarancją dogodnych warunków podczas pobytu Klientów indywidualnych oraz biznesowych.


Odwiedź Gniezno, nocuj w naszym hotelu, zjedz smaczny posiłek w restauracji FENIKS


Obiekt charakteryzuje nowoczesny minimalizm połączony z klasycznym stylem. Wnętrza tworzone według tego klucza dają poczucie wykwintności. Wzbogacone o komfortowe wyposażenie dają możliwość obcowania z luksusem. Atutem naszego Hotelu zlokalizowanego w Gnieźnie jest również profesjonalny, dyskretny i życzliwy personel, który z chęcią pomaga w każdej sytuacji, a zainteresowanym atrakcjami pierwszej stolicy Polski wskazuje warte odwiedzenia miejsca.


Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych propozycji zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz rezerwacji online.

Aktualności


HOTEL Feniks zaprasza wszystkie Panie i nie tylko na występ kabaretu CZWARTA FALA

8 marca o godzinie 19:00 Cena biletu 38 zł/os do zakupu w recepcji Hotelu, ul. Wrzesińska 18 

Kabaret Czwarta Fala- kielecka formacja młodego pokolenia, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektów pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie 3 autorskie programy, każdy doskonale przyjmowany przez publiczność. Czwarta Fala powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności.

 

W jego skład wchodzą- Mateusz Lewkowicz i Damian Lebieda, oraz Bartek Cedro. Do najbardziej znanych postaci wykreowanych przez kabaret należą dwaj nierozgarnięci dresiarze- Kloc i Wentyl. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna- tak najkrócej można opisać twórczość Kabaretu. Każdy ich występ jest inny, każdy niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

 

Zawsze gotowi do działania, zawsze pełni zapału, zawsze otwarci na Twoje sugestie. Odkryj w sobie pokłady humoru o których do tej pory nie miałeś pojęcia, pozwól zaprosić się do świata absurdu w którym nigdy niczego nie możesz być pewien, pozwól porwać się Czwartej Fali!

 

 

 

 

 

Zobacz naszą galerie