• Przyjęcia okolicznościowe
  • Konferencje i szkolenia
  • Restauracja
  • Wesela

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowyJeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty- skontaktuj się z nami za pomocą formularza

 

więcej >>

Oferta dla firm

Oferta dla firmZobacz aktualną ofertę dla firm. Zorganizuj profesjonalne szkolenie lub konferencję.

 

więcej >>

Rezerwacja online

Rezerwacja onlineW celu dokonania rezerwacji wypełnij formularz na stronie internetowej

 

 

więcej >>

Nowoczesny hotel w centrum Gniezna

Hotel Feniks*** to nowoczesny obiekt położony w centrum Gniezna, oddany do użytku w 2012 roku. Łączy w sobie dobry styl, nowoczesność i luksus. Do Twojej dyspozycji oddajemy 22 komfortowo urządzone pokoje typu standard, studio oraz apartament, duży monitorowany parking dla gości hotelowych (płatny dodatkowo 13 zł brutto), restaurację, a także salę konferencyjną. Pokoje hotelowe są wyposażone w telefon, TV, jak też bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu. Położenie obiektu sprawia, że z proponowanych usług korzystają mieszkańcy całej Wielkopolski i nie tylko. Nasi goście doceniają eleganckie wnętrza oraz pełen profesjonalizm obsługi. Gwarantujemy udany pobyt!

 

Przestronna sala bankietowa w Wielkopolsce

Nasz hotel w Gnieźnie znany jest również z restauracji serwującej pyszne posiłki oraz z profesjonalnej sali konferencyjnej, z której korzystają firmy z całej Wielkopolski. Restauracja i sala bankietowa o łącznej powierzchni 450 m² zostały zaprojektowane w stylu nowoczesnego minimalizmu i doskonale współgrają z designem hotelu. Restauracja jest wyposażona w drink-bar oraz kominek, a sala konferencyjna w wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Oba pomieszczenia przedzielone są mobilną, dźwiękoszczelną ścianką umożliwiającą organizację dwóch niezależnych przyjęć ślubnych lub innych imprez okolicznościowych na około 200 osób. Oferujemy salę do wynajęcia z przeznaczeniem nie tylko na konferencje i szkolenia, ale również na wesela.

 

Zapraszamy gości z Gniezna i nie tylko

Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców oraz przedsiębiorstw działających na terenie Wielkopolski i nie tylko. Lokalizacja hotelu Feniks przy drodze krajowej nr 15 w niewielkiej odległości od autostrady A2 pozwala na dogodny dojazd z każdego zakątka kraju. Jesteśmy przekonani, że będziesz zachwycony nie tylko najwyższym standardem dostępnych pokojów, ale również miłą atmosferą panującą w obiekcie oraz jego pięknym otoczeniem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Zobacz naszą galerie

Hotel-Feniks na Facebooku
Hotel-Feniks na Facebooku
Hotel-Feniks na Facebooku
Hotel-Feniks na Twitterze
Hotel-Feniks na Twitterze
Hotel-Feniks na Twitterze
Hotel-Feniks na Facebooku
Hotel-Feniks na Facebooku
Hotel-Feniks na Facebooku