• Przyjęcia okolicznościowe
  • Konferencje i szkolenia
  • Restauracja
  • Wesela

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty- skontaktuj się z nami za pomocą formularza

 

więcej >>

Oferta dla firm

Zobacz aktualną ofertę dla firm. Zorganizuj profesjonalne szkolenie lub konferencję.

 

więcej >>

Rezerwacja online

W celu dokonania rezerwacji wypełnij formularz na stronie internetowej

 

 

więcej >>

Nowoczesny hotel w centrum Gniezna

Nowoczesny hotel w centrum Gniezna

 

Hotel Feniks*** to nowoczesny obiekt położony w centrum Gniezna, oddany do użytku w 2012 roku. Łączy w sobie dobry styl, nowoczesność i luksus. Do Twojej dyspozycji oddajemy 22 komfortowo urządzone pokoje typu standard, studio oraz apartament, duży monitorowany parking dla gości hotelowych, restaurację oraz salę konferencyjną. Pokoje hotelowe są wyposażone w telefon, TV oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dogodne położenie obiektu sprawia, że z naszych usług korzystają mieszkańcy całej Wielkopolski i nie tylko. Nasi goście doceniają eleganckie wnętrza oraz pełen profesjonalizm naszej obsługi. Gwarantujemy miłą atmosferę!

 

Przestronna sala bankietowa w Wielkopolsce

 

Nasz hotel w Gnieźnie jest znany również z restauracji serwującej pyszne posiłki oraz z profesjonalnej sali konferencyjnej, z której korzystają szkoleniowcy oraz firmy z Wielkopolski. Restauracja i sala konferencyjna o łącznej powierzchni 450m ² zostały zaprojektowane w stylu nowoczesnego minimalizmu i doskonale współgrają z designem hotelu. Restauracja jest wyposażona w drink-bar oraz kominek, a sala konferencyjna w nowoczesny sprzęt multimedialny. Oba pomieszczenia przedzielone są mobilną, dźwiękoszczelną ścianką, która umożliwia organizację dwóch niezależnych imprez okolicznościowych na około 200 osób. Oferujemy salę do wynajęcia z przeznaczeniem nie tylko na konferencje i szkolenia, ale również na wesela. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców oraz firm działających m.in. na terenie Wielkopolski.

 

Oferujemy korzystny wynajem sali konferencyjnej, szkoleniowej i weselnej – Hotel Feniks w Wielkopolsce serdecznie zaprasza!

Zobacz naszą galerie