background image

Sala główna Hotelu Feniks to jasna, przestronna i klimatyzowana przestrzeń stanowiąca doskonałe miejsce do organizacji spotkań i konferencji, seminariów, bankietów, przyjęć weselnych, promocji i innych rodzajów imprez. To wyjątkowe miejsce na ślubnej mapie Wielkopolski. Na powierzchni 450m² znajdują się dwa, połączone ze sobą pomieszczenia o wielkości 200m² i 250m², oddzielone mobilną ścianą dźwiękoszczelną. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie nawet na 200 osób.
Weselny stół z zastawą, menu i kieliszkami

Oferujemy możliwość organizacji ślubu cywilnego i wesela jak z bajki.
  • do 200 Gości
  • niezwykła lokalizacja - w centrum Wielkopolski
  • możliwość organizacji ślubu plenerowego
  • powitanie chlebem i solą Pary Młodej
  • dysponujemy dużym ogrodem i chatą grillową, idealną na outdoorowe przyjęcia
  • organizacja od początku do końca
  • znamy miejscowy rynek - chętnie polecimy miejscowych fotografów, cukierników, animatorów i innych specjalistów
Toast kieliszkami na imprezie

Zarówno chrzciny jak i uroczystość komunijna to niezwykły dzień w życiu zarówno dziecka jak i jego rodziców. Charakter imprez rodzinnych wymaga odpowiednich przygotowań i zadbania o każdy szczegół przyjęcia, dlatego nasz doświadczony zespół przygotuje oprawę tego wyjątkowego dnia. W celu otrzymania spersonalizowanej oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Uścisk dłoni

Zadbamy, aby współprace biznesowe przebiegły w odpowiedniej atmosferze - Feniks posiada idealne warunki do zorganizowania różnego rodzaju konferencji, zjazdów i szkoleń, spotkań ludzi biznesu, kultury, polityki czy spotkań integracyjnych połączonych z aktywnym wypoczynkiem oraz zabawą. Obiekt dysponuje klimatyzowaną salą, rzutnikiem i bazą noclegową. Do liczby uczestników dostosowujemy układ wnętrza, proponując optymalne warunki zarówno słuchającym, jak i prelegentom.
Trumna z kwiatami podczas pogrzebu

Zadbamy o organizację i spokojny przebieg przyjęcia pożegnalnego. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca do organizacji stypy, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą restauracją Feniks znajdującej się w Gnieźnie. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby stypa zorganizowana w naszym lokalu spełniła wszystkie Wasze wymagania.

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia związane z korzystaniem ze strony. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności.